Матеріал – екологічно чистий масив буку, який характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки Європейського виробництва, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) – ортопедичні гнуті ламелі покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац.
Зручне спальне місце для дитини або для підлітка чи для дорослого на Ваш вибір:
Ширина 80, 90 см (можливі інші розміри).
Довжина 190, 200 см (можливі інші розміри).
Габарити ліжка на 7 см більші від розмірів спального місця.
Характеристика
Особливості комплектації наших ліжкок, зокрема ліжка Моллі:
+ За необхідності ліжко можна укомплектувати переднім бортом безпеки для наймеших дітей.
+ Можливість дозамовити шухляди під ліжко (комбіновані або повністю дерев’яні шухляди).
+ Навантаження на 1 спальне місце 150 кг з кроком ламелей 4см (або 180кг – крок 2,5см та 200кг при рівних букових ламелях).
+ Великий спектр кольорів, у який можна затонувати ліжко.
+ Доступні інші варіанти цього ліжка
Характеристики товару:
| Матеріал | масив буку |
| Покриття | лак/емаль |
| Габарити ліжка | на 7см більший від спального місця |
| Загальна висота | 80 см |
| Навантаження на 1 сп.м. | 150 кг |
| Глибина посадкового місця матрацу | 7 см |
| Висота від підлоги до спального місця | 27 см |
| Основа під матрац | ламель гнута ортопедична (ширина - 5,3см, між ламелями - 4см) |
| Вага ліжка | 35-40 кг |
| Загальний об'єм упаковок | 0,13-0,15 м3 |
| Гарантійний термін | 24 міс |



